ze smakiem
Zaczynamy!

Zaczynamy!

Z zamiarem stworzenia swojego smakowitego miejsca w sieci nosiłam się już kilka lat. Zawsze jednak znajdowałam wymówkę, która skutecznie mnie zatrzymywała. Ostatecznie jednak nie poddałam się i tak oto jesteśmy w miejscu, które niejednokrotnie będzie dla Ciebie - mam taką wielką nadzieję - inspiracją i zachętą do podejmowania kulinarnych wyzwań.

Jestem miłośniczką jedzenia. Niesamowitą frajdę sprawia mi łączenie smaków tak, by zaspokajały potrzeby moich najbliższych. Gotuję prosto, ale z pasją i radością.

Razem ze mną doprawiać będzie profesjonalista z wielkim sercem do gotowania - Grzegorz Filozof. Na co dzień szefuje w kuchni Avocado Restaurant & Wine w Poznaniu, tworząc na talerzach dzieła sztuki. Jego potrawy zachwycają nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim smakiem - niejednokrotnie zaskoczył moje podniebienie jakimś ekscytującym połączeniem aromatów. Po godzinach Grzesiek nie rozstaje się z nożem i fartuchem. W jego domowym zaciszu zawsze można zjeść coś pysznego i podpatrzeć kilka niebanalnych pomysłów na obiad. Teraz również i Ty będziesz mógł zaczerpnąć nieco inspiracji.

Zapraszam, rozgość się i zostań na dłużej :)

Aga